O MNĚ


   Už delší dobu uvažuji, že si blog založím, ale pořád jsem se nemohla dokopat. S novým rokem, jsem se však rozhodla, že udělám vše jinak. Zkrátka nový rok, nový krok.
   Dříve jsem blogovala, ještě v době "sblogů, blogů" a jiných podobných. Potom jsem nastoupila na střední školu a od blogu jsem upustila. Ale jak šel čas, začalo mě to táhnout zpět.
   Jmenuji se Kristýna, ale všichni mi říkají Týna (jak již název blogu napoví) jsem ročník 1993 a bydlím v Praze. Studuji Vyšší odbornou školu obor Účetnictví a finance. Jsem velký milovník jídla, někdy až moc velký. Ráda čtu, občas fotím, když je na to čas, a miluji zvířata.
   Myslím, že jako úvod o sobě by to stačilo, a proč jsem si vlastně založila blog? Ráda bych změnila celou svou životosprávu, omezila večerní obžerství, začala se více hýbat. Jsem neuvěřitelně líný člověk, ale když vidím změnu a podporu ostatních, dokážu o dost více, a právě proto bych blog měla jako takovou "veřejnou podporu". Budu sem psát svoje dojmy a pocity, jak z naprosté nuly, která sport neviděla, dá se říct nikdy, stane člověk, který se za svoji postavu, díky své vytrvalosti, nebude stydět, jak tomu bylo doteď.
   Doufám, že takových lidí je v novém roce více, a že právě ti mě budou nejvíce podporovat a půjdou do toho se mnou.
Zatím se mějte krásně :)

Žádné komentáře:

Okomentovat